Bisikletiniz için efektif zincir bakım seti!

Bisiklete binmek ve turlara çıkmak bir tutkudur. Bu tutkudan alınan haz ise, kullanmakta olduğumuz bisiklete gerekli bakımları özenle yaptığımız zaman daha da artmaktadır. KETTENMAX'ın da icat edilmesi bu tutkuya dayanmaktadır.


Bisikletiniz için
KETTENMAX Bike

KETTENMAX Bike

Ayrıntılı Bilgi »


Uzun bisiklet turlarından, özellikle ağır arazi koşullarından sonra her defasında zincirin temizlenmesi ve yağlanması için kolay yollar araştırılmıştır. Uzun düşünceler ve birçok denemeden sonra KETTENMAX Classic ile ilk prototip, KETTENMAX Bike ile de ürünün son şekli en kullanışlı konforlu halini almıştır. KETTENMAX sadece zincir tahrik sistemi ile çalışan motosikletler için değil bisiklet sürücüleri için de etkili, temiz ve doğa dostu bir çözüm sunmaktadır. Üstelik KETTENMAX'ı piyasada bulunan her türlü zincir temizleme ve yağlama sıvıları ile kullanabilirsiniz.

KETTENMAX dünya genelinde satılan ve bugüne kadar hep olumlu görüşler almış bir üründür.

KETTENMAX'ın Avantajları Nedir?

KETTENMAX ile bakımı yapılan zincirlerde şunlar gözlemlenmiştir:

  • Tüm tahrik sistemi (zincir ve dişli) mükemmel derecede temizleniyor, yağlanıyor ve pastan korunuyor.
  • Temizleme ve yağlama maddelerinin tam olması gerektiği yere doğrudan uygulanması, gereksiz yere fazladan sıvı kullanmanın önüne geçmiş oluyor. Temizleme ve yağlama sıvılarının daha az kullanılması hem tasarruf etmenize yardımcı oluyor, hem de çevremizi korumuş oluyor.
  • Zincir ömrü %200 - %300 oranında uzuyor, bu sayede servis maliyetlerinin düşüyor.
  • Yağlama maddesi çerçeveye, şasiye, jantlara ve frenlere bulaşmıyor. Yağlama maddesi (sprey) KETTENMAX sistemi sayesinde doğrudan zincirin iç kısmına ulaşıyor.
  • Zincirin sorunsuz çalışması vitesin sorunsuz değişmesi demektir. KETTENMAX bakımları, zincirin çarpmasına, şangırdamasına ve gıcırdamasına engel oluyor. Sessiz bir zincir mırıltısının yanında güç kaybetmeden sorunsuz ve hassas vites değişimleri zincir bakımının en büyük ödülleridir.
  • Özentisiz veya sadece yüzeysel olarak yapılan bakımlar zincir aşınmasının ve yırtılmasının en başta gelen sebepleridir. Yüksek oranda sürtünme ve ısı zincirin zamanından önce yıpranmasına ve zayıflamasına sebep olur. KETTENMAX bakımları bunu etkili bir şekilde bertaraf ediyor ve sürüş güvenliğine ciddi katkılar sağlıyor.
  • Kirlenmiş ve fazladan kullanılmış sıvılar kontrollü bir şekilde yönlendirilmekte ve toplanmakta. Böylece tehlikeli atıkların kanunlara, daha da önemlisi doğa dostu bir şekilde atılması sağlanıyor.

RA-Motors Hakkında

Motosiklete veya bisiklete binmek bir tutkudur. Bu tutkudan alınan haz ise, kullanmakta olduğumuz araçlara gerekli bakımları özenle yaptığımız veya aracımızı kişiselleştirdiğimiz, yani kendimize göre modifiye ettiğimiz zaman daha da artmaktadır.

İletişim