KETTENMAX Classic ve Avantajları

Dünya çapında satılan, sadece olumlu görüşler alan uygun fiyatlı temel model

Teknik düzeydeki kullanıcılar için ideal. Piyasada satışa sunulan tüm temizleme ve yağlama maddeleri ile kullanılabilir. Sadece zincir tahrik sistemine güvenen tüm motosiklet sürücüleri için konforlu, temiz ve hızlı çözüm.

KETTENMAX Classic Motosiklet Zincir Temizleme Kiti
Resimi büyütmek için üzerine tıklayın

KETTENMAX ile bakımı yapılan zincirin avantajları

  • Tüm tahrik sisteminin (zincir ve dişli) mükemmel derecede temizlenir, yağlanır ve pastan korunur.
  • Zincir ömrünün %200 - %300 oranında uzar, bu sayede servis ve bakım maliyetleri düşer.
  • Zincir bakımı için daha az zaman harcanır. KETTENMAX ile bakımı yapılan bir zincir %30 oranında daha az gerilmek zorunda. Bu da bir sonraki germe işi için daha fazla kilometre demek.
  • Arka tekerlekte daha fazla güç. Zincirdeki aşırı sürtünme, motor ile tekerlek arasında güç kaybına sebep olur. KETTENMAX ile yapılan bakımlarda bu sürtünme fark edilir şekilde azalmakta ve arka tekerleğe daha fazla güç sağlamakta.
  • Zincirden arka lastiğe ve şasiye yağ sıçramasına artık son. Bu, bir taraftan daha az miktarda ve ölçülü bir şekilde püskürtülen yağlama maddesi sayesinde, diğer taraftan yağlama maddesinin tam olması gerektiği yere eşit oranda dağıtılması sayesinde sağlanmaktadır. Hız yarışlarında test edilmiştir.
  • Yağlama maddesi artık şasiye ve jantlara bulaşmayacak. Yağlama maddesi (sprey) KETTENMAX sistemi sayesinde doğrudan zincirin iç kısmına ulaşmakta.
  • Temizleme ve yağlama maddelerinde minimal tüketim. Her şey etki etmesi gereken yere ulaşıyor. Hiçbir şey başka bir yere bulaşmıyor. Bu hem tasarruf etmenizi sağlıyor, hem de çevreyi koruyor.
  • Zincirin sorunsuz çalışması vitesin sorunsuz değişmesi. KETTENMAX bakımları zincirin çarpmasına, şangırdamasına ve gıcırdamasına engel olur. Sessiz bir zincir mırıltısı ve güç kaybetmeden sorunsuz ve hassas vites değişimleri zincir bakımının en büyük ödülleridir.
  • Artırılmış güvenlik. Özentisiz veya sadece yüzeysel olarak yapılan bakımlar zincir yırtılmasının en başta gelen sebepleridir. Yüksek oranda sürtünme ve ısı zincirin zamanından önce yıpranmasına ve zayıflamasına sebep olur. KETTENMAX ile yapılan bakımlar bunu etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve sürüş güvenliğine ciddi katkılar sağlar.
  • Kirli sıvıların basitçe atılması. Kirlenmiş ve fazladan kullanılmış sıvılar kontrollü bir şekilde yönlendirilmekte ve toplanmakta. Böylece tehlikeli atıkların kanunlara, daha da önemlisi doğa dostu bir şekilde atılması sağlanmakta.

Ürün ayrıntıları için KETTENMAX Classic sayfasını ziyaret edin. KETTENMAX Classic Ürün Sayfası »


Motosikletiniz için
KETTENMAX Premium

KETTENMAX Premium

Ayrıntılı Bilgi »

RA-Motors Hakkında

Motosiklete veya bisiklete binmek bir tutkudur. Bu tutkudan alınan haz ise, kullanmakta olduğumuz araçlara gerekli bakımları özenle yaptığımız veya aracımızı kişiselleştirdiğimiz, yani kendimize göre modifiye ettiğimiz zaman daha da artmaktadır.

İletişim