KETTENMAX Classic ve Avantajları

Dünya çapında satılan, sadece olumlu görüşler alan uygun fiyatlı temel model

Teknik düzeydeki kullanıcılar için ideal. Piyasada satışa sunulan tüm temizleme ve yağlama maddeleri ile kullanılabilir. Sadece zincir tahrik sistemine güvenen tüm motosiklet sürücüleri için konforlu, temiz ve hızlı çözüm.

Resimi büyütmek için üzerine tıklayın

KETTENMAX ile bakımı yapılan zincirin avantajları

 • Tüm tahrik sisteminin (zincir ve dişli) mükemmel derecede temizlenir, yağlanır ve pastan korunur.
 • Zincir ömrünün %200 - %300 oranında uzar, bu sayede servis ve bakım maliyetleri düşer.
 • Zincir bakımı için daha az zaman harcanır. KETTENMAX ile bakımı yapılan bir zincir %30 oranında daha az gerilmek zorunda. Bu da bir sonraki germe işi için daha fazla kilometre demek.
 • Arka tekerlekte daha fazla güç. Zincirdeki aşırı sürtünme, motor ile tekerlek arasında güç kaybına sebep olur. KETTENMAX ile yapılan bakımlarda bu sürtünme fark edilir şekilde azalmakta ve arka tekerleğe daha fazla güç sağlamakta.
 • Zincirden arka lastiğe ve şasiye yağ sıçramasına artık son. Bu, bir taraftan daha az miktarda ve ölçülü bir şekilde püskürtülen yağlama maddesi sayesinde, diğer taraftan yağlama maddesinin tam olması gerektiği yere eşit oranda dağıtılması sayesinde sağlanmaktadır. Hız yarışlarında test edilmiştir.
 • Yağlama maddesi artık şasiye ve jantlara bulaşmayacak. Yağlama maddesi (sprey) KETTENMAX sistemi sayesinde doğrudan zincirin iç kısmına ulaşmakta.
 • Temizleme ve yağlama maddelerinde minimal tüketim. Her şey etki etmesi gereken yere ulaşıyor. Hiçbir şey başka bir yere bulaşmıyor. Bu hem tasarruf etmenizi sağlıyor, hem de çevreyi koruyor.
 • Zincirin sorunsuz çalışması vitesin sorunsuz değişmesi. KETTENMAX bakımları zincirin çarpmasına, şangırdamasına ve gıcırdamasına engel olur. Sessiz bir zincir mırıltısı ve güç kaybetmeden sorunsuz ve hassas vites değişimleri zincir bakımının en büyük ödülleridir.
 • Artırılmış güvenlik. Özentisiz veya sadece yüzeysel olarak yapılan bakımlar zincir yırtılmasının en başta gelen sebepleridir. Yüksek oranda sürtünme ve ısı zincirin zamanından önce yıpranmasına ve zayıflamasına sebep olur. KETTENMAX ile yapılan bakımlar bunu etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve sürüş güvenliğine ciddi katkılar sağlar.
 • Kirli sıvıların basitçe atılması. Kirlenmiş ve fazladan kullanılmış sıvılar kontrollü bir şekilde yönlendirilmekte ve toplanmakta. Böylece tehlikeli atıkların kanunlara, daha da önemlisi doğa dostu bir şekilde atılması sağlanmakta.

Ürün ayrıntıları için KETTENMAX Classic sayfasını ziyaret edin. KETTENMAX Classic Ürün Sayfası »

KETTENMAX Premium ve Avantajları

Sadece zincir tahrik sistemine güvenen ve KETTENMAX Premium özelliklerinden (tüm zincirler için uygun fırça takımları, inovatif toplama torbası, hızlı bağlama sistemi vs.) vazgeçmek istemeyen tüm motosiklet sürücüleri için mükemmel zincir temizleme ve yağlama seti.
Geçen yıllar içerisinde elde edilmiş olan tüm bilgi birikimi KETTENMAX Premium ile hayata geçirildi. Bunlar sayesinde daha etkili ve dayanıklı bir ürün geliştirildi. Tüm motosiklet garajları için bir mücevher niteliğinde ve vazgeçilmez bir ürün. Sadece zincir tahrik sistemine güvenen tüm motosiklet sürücüleri için!

Resimi büyütmek için üzerine tıklayın

KETTENMAX Pemium neden daha iyi?

Tamamen yeniden geliştirilen ve kullanımı tamamen pratikleştirilen KETTENMAX Premium, KETTENMAX Classic’in sunduklarına ilaveten ikna edici özellikler taşıyor:

 • Her zincir için uygun fırça setleri. Kutu içerisinden çıkan renkli şablonların yardımı ile zincirinizin kalınlığını tespit edin ve şablon rengindeki fırça setini kullanın. Böylece fırça uçlarını uygun boya getirmek için kesmek zorunda değilsiniz.
 • Daha kompakt ölçüler, jant bölgesinde dahi zincire basit bir şekilde takılabilmesi.
 • Daha sıkı ve sızdırmaz kapatma, üst ve alt küvetlerin yeni yapısı sayesinde iyileştirilmiş kapatma özelliği.
 • Yeni toplama torbası doğrudan KETTENMAX’a takılıyor. Fazladan kullanılan temizleme sıvısı ve yağ çevre dostu bir bertaraf için doğrudan bu torba içinde toplanıyor. Toplama torbası yeniden kullanılabilir. Kapalı, temiz ve çevre dostu bir döngü sağlanmış olunuyor.
 • Yeni hızlı düğümleme sistemi sayesinde hızlı ve basit sabitleme. Motosikletin şasi yapısına göre KETTENMAX önden, arkadan veya yandan sabitlenebilir.
 • Küçük KETTENMAX - küçük paketleme ölçüleri. Uzun turlarda yanınızda götürmek için ideal boyutlar.
 • Yüksek kaliteli materyaller, sağlam yapı, uzun ömür, mükemmel tasarım.
 • Sarf ve yıpranma malzemelerinin sorunsuz olarak tedarik edilebilmesi (fırçalar, toplama torbası vs.) yakında Online Mağazamız üzerinden veya uzman satıcılar kanalı ile.

Ürün ayrıntıları için KETTENMAX Premium sayfasını ziyaret edin. KETTENMAX Premium Ürün Sayfası »


Motosikletiniz için
KETTENMAX Premium

KETTENMAX Premium

Ayrıntılı Bilgi »

Motosikletiniz için
KETTENMAX Classic

KETTENMAX Classic

Ayrıntılı Bilgi »

RA-Motors Hakkında

Motosiklete veya bisiklete binmek bir tutkudur. Bu tutkudan alınan haz ise, kullanmakta olduğumuz araçlara gerekli bakımları özenle yaptığımız veya aracımızı kişiselleştirdiğimiz, yani kendimize göre modifiye ettiğimiz zaman daha da artmaktadır.

İletişim