KETTENMAX Premium ve Avantajları

Sadece zincir tahrik sistemine güvenen ve KETTENMAX Premium özelliklerinden (tüm zincirler için uygun fırça takımları, inovatif toplama torbası, hızlı bağlama sistemi vs.) vazgeçmek istemeyen tüm motosiklet sürücüleri için mükemmel zincir temizleme ve yağlama seti.
Geçen yıllar içerisinde elde edilmiş olan tüm bilgi birikimi KETTENMAX Premium ile hayata geçirildi. Bunlar sayesinde daha etkili ve dayanıklı bir ürün geliştirildi. Tüm motosiklet garajları için bir mücevher niteliğinde ve vazgeçilmez bir ürün. Sadece zincir tahrik sistemine güvenen tüm motosiklet sürücüleri için!

KETTENMAX Premium Motosiklet Zincir Yağlama Kiti
Resimi büyütmek için üzerine tıklayın

KETTENMAX Pemium neden daha iyi?

Tamamen yeniden geliştirilen ve kullanımı tamamen pratikleştirilen KETTENMAX Premium, KETTENMAX Classic’in sunduklarına ilaveten ikna edici özellikler taşıyor:

  • Her zincir için uygun fırça setleri. Kutu içerisinden çıkan renkli şablonların yardımı ile zincirinizin kalınlığını tespit edin ve şablon rengindeki fırça setini kullanın. Böylece fırça uçlarını uygun boya getirmek için kesmek zorunda değilsiniz.
  • Daha kompakt ölçüler, jant bölgesinde dahi zincire basit bir şekilde takılabilmesi.
  • Daha sıkı ve sızdırmaz kapatma, üst ve alt küvetlerin yeni yapısı sayesinde iyileştirilmiş kapatma özelliği.
  • Yeni toplama torbası doğrudan KETTENMAX’a takılıyor. Fazladan kullanılan temizleme sıvısı ve yağ çevre dostu bir bertaraf için doğrudan bu torba içinde toplanıyor. Toplama torbası yeniden kullanılabilir. Kapalı, temiz ve çevre dostu bir döngü sağlanmış olunuyor.
  • Yeni hızlı düğümleme sistemi sayesinde hızlı ve basit sabitleme. Motosikletin şasi yapısına göre KETTENMAX önden, arkadan veya yandan sabitlenebilir.
  • Küçük KETTENMAX - küçük paketleme ölçüleri. Uzun turlarda yanınızda götürmek için ideal boyutlar.
  • Yüksek kaliteli materyaller, sağlam yapı, uzun ömür, mükemmel tasarım.
  • Sarf ve yıpranma malzemelerinin sorunsuz olarak tedarik edilebilmesi (fırçalar, toplama torbası vs.) yakında Online Mağazamız üzerinden veya uzman satıcılar kanalı ile.

Ürün ayrıntıları için KETTENMAX Premium sayfasını ziyaret edin. KETTENMAX Premium Ürün Sayfası »


Motosikletiniz için
KETTENMAX Classic

KETTENMAX Classic

Ayrıntılı Bilgi »

RA-Motors Hakkında

Motosiklete veya bisiklete binmek bir tutkudur. Bu tutkudan alınan haz ise, kullanmakta olduğumuz araçlara gerekli bakımları özenle yaptığımız veya aracımızı kişiselleştirdiğimiz, yani kendimize göre modifiye ettiğimiz zaman daha da artmaktadır.

İletişim